Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus ne tirane

1 njoftime për ford focus tiranë

Ford Focus
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
FORD FOCUS SW
1/7

3,300 EUR

Ford Focus 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.