Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus automatik

2 njoftime për ford focus automatik

Ford Focus
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
Super Okazion Ford Focus Automat
1/8

3,200 EUR

Ford Focus 99999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Ford Focus Automat
1/9

6,900 EUR

Ford Focus 159999 km 2011 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.