Mbrapa

Filtro rezultatet

3 njoftime për ford focus manual

Ford Focus
Manual
Fshije të gjitha filtrat
FORD FOCUS SW
1/7

3,300 EUR

Ford Focus 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium 2009
1/8

3,900 EUR

Ford Focus 249999 km 2009 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Focus 1.6 tdci sw Titanium viti 2011
1/7

6,400 EUR

Ford Focus 129999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.