Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus 2005

1 njoftime për ford focus viti 2005

Ford Focus
Viti 2005
Fshije të gjitha filtrat
FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2005 OKAZIOOOON
1/10

2,650 EUR

Ford Focus 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus 2005

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.