Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus 2006

1 njoftime për ford focus viti 2006

Ford Focus
Viti 2006
Fshije të gjitha filtrat
SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006
1/9

2,600 EUR

Ford Focus 189999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus 2006

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.