Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus 2007

1 njoftime për ford focus viti 2007

Ford Focus
Viti 2007
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Ford Focus 1.6Diesel Sapo ardhur 07 FULL
1/11

3,000 EUR

Ford Focus 189999 km 2007 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus 2007

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.