Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus 2009

1 njoftime për ford focus viti 2009

Ford Focus
Viti 2009
Fshije të gjitha filtrat
Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium 2009
1/8

3,900 EUR

Ford Focus 249999 km 2009 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus 2009

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.