Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus 2010

2 njoftime për ford focus viti 2010

Ford Focus
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fokus 1.6 Diezel Viti 2010
1/8

4,600 EUR

Ford Focus 249999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Okazion Ford Focus 1.6 Diesel Titanium 10
1/12

3,800 EUR

Ford Focus 189999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.