Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus 2011

1 njoftime për ford focus viti 2011

Ford Focus
Viti 2011
Fshije të gjitha filtrat
Ford Focus 1.6 tdci sw Titanium viti 2011
1/7

6,400 EUR

Ford Focus 129999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus 2011

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.