Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus

12 njoftime për ford focus

Ford Focus
Fshije të gjitha filtrat
SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006
1/9

2,600 EUR

Ford Focus 189999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIEZEL 07 ZVICRA CH
1/8

2,899 EUR

Ford Focus 189999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIEZEL 08 ZVICRA CH
1/10

4,199 EUR

Ford Focus 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2008 OKAZIOOOON
1/7

3,800 EUR

Ford Focus 199999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FOCUS 2010 MOTORR 1.6 NAFTE KM 120.000 ME GARANCI
1/8

4,200 EUR

Ford Focus 129999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion ford focus
1/8

2,000 EUR

Ford Focus 24999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ZVICRA CH
1/10

6,799 EUR

Ford Focus 159999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2005 OKAZIOOOON
1/10

2,650 EUR

Ford Focus 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FOCUS SW
1/7

3,300 EUR

Ford Focus 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium 2009
1/8

3,900 EUR

Ford Focus 249999 km 2009 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Focus 1.6 tdci sw Titanium viti 2011
1/7

6,400 EUR

Ford Focus 129999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fokus 1.6 Diezel Viti 2010
1/8

4,600 EUR

Ford Focus 249999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.