Mbrapa

Filtro rezultatet

2 njoftime për ford fusion manual

Ford Fusion
Manual
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fusion 1.4 Benzin -Gaz
1/11

3,000 EUR

Ford Fusion 249999 km 2006 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

FORD FUSION PLUS 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE VITI 2010
1/9

4,000 EUR

Ford Fusion 14999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fusion manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.