Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fusion 2008

1 njoftime për ford fusion viti 2008

Ford Fusion
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
FORD FUSION AUTOMAT..BENZIN GAZ 2008 nga ZVICRA
1/9

4,500 EUR

Ford Fusion 99999 km 2008 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fusion 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.