Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fusion 2010

1 njoftime për ford fusion viti 2010

Ford Fusion
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
FORD FUSION PLUS 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE VITI 2010
1/9

4,000 EUR

Ford Fusion 14999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fusion 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.