Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fusion

3 njoftime për ford fusion

Ford Fusion
Fshije të gjitha filtrat
FORD FUSION AUTOMAT..BENZIN GAZ 2008 nga ZVICRA
1/9

4,300 EUR

Ford Fusion 99999 km 2008 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Ford Fuzion 1.4 nafte
1/10

2,600 EUR

Ford Fusion 149999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Ford Fusion 1.6
1/9

2,700 EUR

Ford Fusion 249999 km 2004 Manual Benzin

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fusion

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.