Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford galaxy 2007

1 njoftime për ford galaxy viti 2007

Ford Galaxy
Viti 2007
Fshije të gjitha filtrat
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007
1/12

4,700 EUR

Ford Galaxy 199999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford galaxy 2007

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.