Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford galaxy

2 njoftime për ford galaxy

Ford Galaxy
Fshije të gjitha filtrat
Ford Galaxy (VW Sharan)
1/6

4,550 EUR

Ford Galaxy 19999 km 2006 Manual Naftë

Kukës, Targa Shqiptare

FORD GALAXY
1/11

3,500 EUR

Ford Galaxy 249999 km 2003 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford galaxy

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.