Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford ka

1 njoftime për ford ka

Ford Ka
Fshije të gjitha filtrat
Ford Ka 1.3 diesel Viti 2009
1/5

2,900 EUR

Ford Ka 189999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford ka

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.