Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford kuga ne tirane

1 njoftime për ford kuga tiranë

Ford Kuga
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Ford Kuga 2.0 Diesel Automat Full -15
1/6

14,000 EUR

Ford Kuga 149999 km 2015 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford kuga ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.