Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford kuga 2010

1 njoftime për ford kuga viti 2010

Ford Kuga
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2010 FULL OPTIONS GJENDJE 10/10
1/10

7,800 EUR

Ford Kuga 249999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford kuga 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.