Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford s max ne kolonje

1 njoftime për ford s-max kolonjë

Ford S-Max
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
Ford S-Max Titanium 2.0 tdci viti 2010
1/9

5,800 EUR

Ford S-Max 169999 km 2010 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford s max ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.