Mbrapa

Filtro rezultatet

4 njoftime për ford s-max targa të huaja

Ford S-Max
Targa Të huaja
Fshije të gjitha filtrat
FORD S-MAX VITI 11/2011 AUTOMATIKE 6 1 VENDE 2.0 NAFTE
1/12

8,900 EUR

Ford S-Max 199999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford S-Max Titanium 2.0 tdci viti 2010
1/9

5,800 EUR

Ford S-Max 169999 km 2010 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford S-MAX benzinë gas 2008
1/11

4,500 EUR

Ford S-Max 179999 km 2008 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Ford S-max 2.0 tdci Titanium
1/10

4,900 EUR

Ford S-Max 249999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford s max te huaja

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.