Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford

33 njoftime për ford

Ford
Fshije të gjitha filtrat
Ford Transit 300L 2.2 TDCi
1/9

7,900 EUR

Ford Transit 149999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006
1/9

2,600 EUR

Ford Focus 189999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

SHITET FORD GALAXY 1.9 DIESEL
1/10

2,700 EUR

Ford Galaxy 199999 km 2003 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

FORD FIESTA MOTORR 1.4 BENZIN-GAZ VITI 2010 MUNDESI NDRRIMI
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIEZEL 07 ZVICRA CH
1/8

2,899 EUR

Ford Focus 189999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIEZEL 08 ZVICRA CH
1/10

4,199 EUR

Ford Focus 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

FORD FUSION AUTOMAT..BENZIN GAZ 2008 nga ZVICRA
1/9

4,300 EUR

Ford Fusion 99999 km 2008 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2008 OKAZIOOOON
1/7

3,800 EUR

Ford Focus 199999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FOCUS 2010 MOTORR 1.6 NAFTE KM 120.000 ME GARANCI
1/8

4,200 EUR

Ford Focus 129999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion ford focus
1/8

2,000 EUR

Ford Focus 24999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Ford C max
1/6

2,800 EUR

Ford C-Max 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Ford C max
1/6

4,000 EUR

Ford C-Max 199999 km 2007 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Elbasan, Targa Të huaja

FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA
1/9

4,200 EUR

Ford Fiesta 109999 km 2010 Manual Benzin

Vlorë, Targa Të huaja

FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ZVICRA CH
1/10

6,799 EUR

Ford Focus 159999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

FORD FIESTA MOTORR 1.4 BENZIN-GAZ VITI 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2005 OKAZIOOOON
1/10

2,650 EUR

Ford Focus 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

FORD S-MAX VITI 11/2011 AUTOMATIKE 6 1 VENDE 2.0 NAFTE
1/12

8,900 EUR

Ford S-Max 199999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

FORD FOCUS SW
1/7

3,300 EUR

Ford Focus 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Fuzion 1.4 nafte
1/10

2,600 EUR

Ford Fusion 149999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

FORD C-MAX
1/7

2,500 EUR

Ford Focus C-Max 249999 km 2006 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.