Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura honda cr v

2 njoftime për honda cr-v

Honda CR-V
Fshije të gjitha filtrat
Shitet Honda CR-V viti 2006
1/10

5,600 EUR

Honda CR-V 249999 km 2006 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009
1/12

7,500 EUR

Honda CR-V 189999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura honda cr v

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.