Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura honda jazz

1 njoftime për honda jazz

Honda Jazz
Fshije të gjitha filtrat
Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012
1/8

4,800 EUR

Honda Jazz 119999 km 2012 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura honda jazz

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.