Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura honda

5 njoftime për honda

Honda
Fshije të gjitha filtrat
Honda FR-V 1.7 Benzinë gas
1/11

3,950 EUR

Honda FR-V 169999 km 2007 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012
1/8

4,800 EUR

Honda Jazz 119999 km 2012 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Shitet Honda CR-V viti 2006
1/10

5,600 EUR

Honda CR-V 249999 km 2006 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009
1/12

7,500 EUR

Honda CR-V 189999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Honda Accord 1.5 vtec turbo viti 2019
1/7

22,900 EUR

Honda Accord 4999 km 2020 Automatik Benzin

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura honda

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.