Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura hyundai h 1 ne kolonje

1 njoftime për hyundai h-1 kolonjë

Hyundai H-1
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008
1/9

7,500 EUR

Hyundai H-1 119999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura hyundai h 1 ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.