Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura infiniti fx ne tirane

1 njoftime për infiniti fx tiranë

Infiniti FX
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
INFINITI FX 3.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK 2005
1/9

6,500 EUR

Infiniti FX 249999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura infiniti fx ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.