Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura infiniti fx automatik

1 njoftime për infiniti fx automatik

Infiniti FX
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
INFINITI FX 3.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK 2005
1/9

6,500 EUR

Infiniti FX 249999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura infiniti fx automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.