Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura jeep wrangler

1 njoftime për jeep wrangler

Jeep Wrangler
Fshije të gjitha filtrat
JEEP WRANGLER SAHARA 2013 AUTO PENTA
1/9

23,000 EUR

Jeep Wrangler 149999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura jeep wrangler

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.