Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura lancia delta 2009

2 njoftime për lancia delta viti 2009

Lancia Delta
Viti 2009
Fshije të gjitha filtrat
Lançia Delta 1.6 diezel manual 6 shpejtesi
1/8

3,500 EUR

Lancia Delta 159999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

LANCIA DELTA 1.8 TURBO -JET..SPORTRONIC.200PS
1/7

4,900 EUR

Lancia Delta 199999 km 2009 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura lancia delta 2009

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.