Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura lifan 650

1 njoftime për lifan 650

Lifan 650
Fshije të gjitha filtrat
Shitet Lifan Solano 2 (650) ME 0 KM e RE
1/6

9,500 EUR

Lifan 650 4999 km 2020 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura lifan 650

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.