Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mazda 5

2 njoftime për mazda 5

Mazda 5
Fshije të gjitha filtrat
Mazda 5 benzinë gas viti 2009
1/12

4,800 EUR

Mazda 5 159999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

MAZDA 5 2013 1.6 NAFTE MANUALE 6 1 VENDE
1/12

6,600 EUR

Mazda 5 199999 km 2013 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mazda 5

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.