Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz 250 ne durres

1 njoftime për mercedes-benz 250 durrës

Mercedes-Benz 250
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
Mercedez Benz E 250 CDI BlueEfficency Full Options
1/10

13,500 EUR

Mercedes-Benz 250 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz 250 ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.