Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz a 160 ne elbasan

1 njoftime për mercedes-benz a-160 elbasan

Mercedes-Benz A 160
Shqipëri
Elbasan
Fshije të gjitha filtrat
Mercedes-Benz
1/5

3,200 EUR

Mercedes-Benz A 160 139999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz a 160 ne elbasan

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.