Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz a 160 ne tirane

1 njoftime për mercedes-benz a-160 tiranë

Mercedes-Benz A 160
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
MERCEDEZ-BENZ A KLASSE 160CDI
1/7

4,700 EUR

Mercedes-Benz A 160 159999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz a 160 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.