Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz a 160 automatik

3 njoftime për mercedes-benz a-160 automatik

Mercedes-Benz A 160
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
Mercedes-Benz
1/5

3,200 EUR

Mercedes-Benz A 160 139999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

MERCEDEZ-BENZ A KLASSE 160CDI
1/7

4,700 EUR

Mercedes-Benz A 160 159999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet mercedes A 160 cdi automatik 2006
1/11

4,200 EUR

Mercedes-Benz A 160 249999 km 2006 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz a 160 automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.