Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz a 160 2000

1 njoftime për mercedes-benz a-160 viti 2000

Mercedes-Benz A 160
Viti 2000
Fshije të gjitha filtrat
A-CLASS 160 BENZINE MANUALE VITI 2000 ME TARGA
1/9

1,400 EUR

Mercedes-Benz A 160 149999 km 2000 Manual Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz a 160 2000

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.