Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz a 160

2 njoftime për mercedes-benz a-160

Mercedes-Benz A 160
Fshije të gjitha filtrat
MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA
1/9

3,900 EUR

Mercedes-Benz A 160 159999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

MERCEDEZ-BENZ A KLASSE 160CDI
1/7

4,700 EUR

Mercedes-Benz A 160 159999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz a 160

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.