Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz a 180 ne kavaje

2 njoftime për mercedes-benz a-180 kavajë

Mercedes-Benz A 180
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION A CLASS 180 CDI AUTOMATIKE
1/9

3,700 EUR

Mercedes-Benz A 180 179999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

OKAZION A CLASS 180 DIESEL LUNGO
1/9

2,600 EUR

Mercedes-Benz A 180 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz a 180 ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.