Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz b 180 ne vlore

1 njoftime për mercedes-benz b-180 vlorë

Mercedes-Benz B 180
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
MERCEDES BENZ B 180 AUTO PENTA
1/9

5,000 EUR

Mercedes-Benz B 180 149999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz b 180 ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.