Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz b 200 2008

1 njoftime për mercedes-benz b-200 viti 2008

Mercedes-Benz B 200
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
B-CLASS VITI 2008 AUTOMAT KM 181.000 ME GARANCI
1/9

5,100 EUR

Mercedes-Benz B 200 189999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz b 200 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.