Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz c 180 ne berat

1 njoftime për mercedes-benz c-180 berat

Mercedes-Benz C 180
Shqipëri
Berat
Fshije të gjitha filtrat
C Class 1.8 benzin / gaz
1/7

4,700 EUR

Mercedes-Benz C 180 189999 km 2006 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Berat, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 180 ne berat

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.