Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz c 200 ne elbasan

1 njoftime për mercedes-benz c-200 elbasan

Mercedes-Benz C 200
Shqipëri
Elbasan
Fshije të gjitha filtrat
SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT W
1/10

3,800 EUR

Mercedes-Benz C 200 199999 km 2004 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 200 ne elbasan

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.