Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz c 220 ne durres

1 njoftime për mercedes-benz c-220 durrës

Mercedes-Benz C 220
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
MERCEDES C 220 CDI AVANTGARDE AUTO DEDA
1/12

6,800 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2009 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 220 ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.