Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz c 220 ne durres

6 njoftime për mercedes-benz c-220 durrës

Mercedes-Benz C 220
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
C 220 CDI Automat 2008
1/8

8,500 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 SPORT EDITION AUTOMATIK 2007
1/10

4,400 EUR

Mercedes-Benz C 220 189999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

C CLASS 220 AUTOMATIK VITI 2006
1/7

4,400 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Mercedes C klas 220 diesel
1/8

6,800 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

C CLASS 220 AUTOMATIK VITI 2005
1/10

5,200 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

C-CLAS 220CDI VITI 2007 GJENDJE PERFEKTE
1/11

7,200 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 220 ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.