Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz c 220 ne kavaje

1 njoftime për mercedes-benz c-220 kavajë

Mercedes-Benz C 220
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION C CLASS
1/8

8,000 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 220 ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.