Mbrapa

Filtro rezultatet

6 njoftime për mercedes-benz c-220 targa shqiptare

Mercedes-Benz C 220
Targa Shqiptare
Fshije të gjitha filtrat
BENZ C220 AUTOMAT AVANTGARDE 2008 8199 EURO
1/11

8,199 EUR

Mercedes-Benz C 220 199999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

C CLASS 220 AUTOMATIK VITI 2006
1/7

4,400 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

C220 super okazion
1/5

5,700 EUR

Mercedes-Benz C 220 24999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Mercedes Benz
1/10

1 EUR

Mercedes-Benz C 220 189999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

MERCEDES BENZ C 220 CDI
1/10

7,800 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2007 Automatik Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

OKAZION C CLASS
1/8

8,500 EUR

Mercedes-Benz C 220 249999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 220 shqiptare

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.