Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz c 230 ne durres

1 njoftime për mercedes-benz c-230 durrës

Mercedes-Benz C 230
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
2005 Mercedes-Benz C 230 Kompressor AMG Package
1/12

5,500 EUR

Mercedes-Benz C 230 129999 km 2005 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz c 230 ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.