Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz clk 270 ne kavaje

1 njoftime për mercedes-benz clk-270 kavajë

Mercedes-Benz CLK 270
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION MERCEDES-BENZ CLK 270 SPORT EDITION VITI 2003
1/12

3,700 EUR

Mercedes-Benz CLK 270 249999 km 2003 Automatik Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz clk 270 ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.