Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz cls 320 ne tirane

1 njoftime për mercedes-benz cls-320 tiranë

Mercedes-Benz CLS 320
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION MB CLS 320 CDI
1/12

7,999 EUR

Mercedes-Benz CLS 320 249999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz cls 320 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.