Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mercedes benz

13 njoftime për mercedes-benz

Mercedes-Benz
Fshije të gjitha filtrat
E 240 Benzine/Gaz Super
1/12

5,700 EUR

Mercedes-Benz E 240 199999 km 2000 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Berat, Targa Shqiptare

Shite B-Class 2011 Benzine Gaz
1/12

8,000 EUR

Mercedes-Benz B 180 84999 km 2011 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

C180 BENZIN GAS
1/10

4,800 EUR

Mercedes-Benz C 180 29999 km 2004 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Elbasan, Targa Shqiptare

Mercedes Benz CLS Targa AA M.Nderrimi
1/12

7,700 EUR

Mercedes-Benz CLS 320 189999 km 2005 Automatik Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Mercedes Benz GLK 250 viti 2013
1/8

16,000 EUR

Mercedes-Benz GLK 250 129999 km 2013 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

C300 Benzine AMG//USA//LooK Viti 2009
1/5

9,500 EUR

Mercedes-Benz C 300 189999 km 2009 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

MERCEDES-ML 350-BLUTEC VITI 2013
1/12

19,900 EUR

Mercedes-Benz ML 350 19999 km 2013 Automatik Naftë

Berat, Targa Të huaja

Mercedes-Benz c classe 220 w204
1/8

11,300 EUR

Mercedes-Benz C 220 19999 km 2011 Automatik Naftë

Berat, Targa Të huaja

Okazion Mercedes C200 Kompressor Gaz-Benzine FULL
1/10

4,700 EUR

Mercedes-Benz C 200 249999 km 2002 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Mercedes-Benz C200 Manual 2005 Euro 4
1/11

4,500 EUR

Mercedes-Benz C 200 249999 km 2005 Manual Naftë

Pogradec, Targa Të huaja

MERCEDES C 180 BENZIN 2006 AUTOMAT ME DOGAN
1/10

4,300 EUR

Mercedes-Benz C 180 199999 km 2006 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde “Full”10
1/12

6,400 EUR

Mercedes-Benz C 200 249999 km 2010 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Mercedes benz
1/11

6,800 EUR

Mercedes-Benz E 200 29999 km 2007 Automatik Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mercedes benz

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.